نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی


  • 10 روز پیش

معاون عملیات پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر داد؛

جابه‌جایی بیش از ۸۷ هزار زائر حج در سال ۱۴۰۳ توسط هما

 معاون عملیات پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از جابه‌جایی بیش از ۸۷ هزار زائر از ۲۱ ایستگاه پروازی در حج سال ۱۴۰۳ تا امروز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه خبر داد. محمدرضا باصریان، معاون عملیات پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم که صبح امروز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه در ساختمان دادمان برگزار شد، گفت: هوانوردی شامل ۳ عامل مهم، اعم از منابع انسانی، ماشین‌آلات و محیط است که در نهایت هدف ایمنی را ایجاد می‌کند. 

وی در خصوص اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  گفت: طی دولت سیزدهم، اصلاح وضعیت معیشتی کارکنان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت. 

باصریان ادامه داد: افزایش تعداد پروازها به نقاط کم برخوردار از دیگر اقداماتی بود که به صورت مرتب انجام شد. 

 

وی در خصوص عملیات بزرگ حج نیز توضیح داد: بیش از ۸۷ هزار زائر از ۲۱ ایستگاه پروازی در حج سال ۱۴۰۳ توسط این شرکت جابه‌جا شدند. 

 

به گفته معاون عملیات پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، آماده سازی ناوگان و تأمین قطعات مربوط به هواپیماها، افزایش رضایت مندی مشتریان، ارائه خدمات آموزشی به شرکت‌ها و ایرلاین‌های دیگر، همکاری با بخش خصوصی و بهینه‌سازی ساختمان‌های تحت بهره‌برداری، از دیگر اقدامات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود.

وی ادامه داد:  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنین طی دولت سیزدهم با اقداماتی در حوزه بین‌المللی، مجوز TCO و نیز تاییدیه اتحادیه اروپا برای مصرف سوخت را کسب کرده است.