شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت  و ثبت نام در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است

 

.قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت اینترنتی کانون متخصصین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج و  رویه‏‌ها  در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف کاربر:


کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت اطلاعات یا هرگونه استفاده از خدمات  اینترنتی سایت اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات اینترنتی  استفاده می‏‌کنید،  و یا به سایت کانون متخصصین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کانون متخصصین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا اطلاعیه ها ، امکان دارد سایت کانون متخصصین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت را لغو کنند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


سایت کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

 

ثبت، پردازش :


سایت کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی به کاربران خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت نام  را می‌‏دهد و پس از پرداخت مبلغ حق عضویت و تایید نهایی شماره عضویت ارسال میگردد

 

 

 

شرایط کلی عضویت در کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی

اعضای کانون متخصصین تابعیت ایرانی داشته و التزام خود را به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارند.

هر فرد متخصص در رشته مهندسی و تعمیرات هواپیما و گرایش‌های مرتبط که دارای شرایط زیر باشد می‌تواند به عضویت کانون متخصصین درآید.

1-     داشتن مدرک تحصیلی تخصصی پایه هواپیما (بدنه و موتور A&P) و (الکتریک و الکترونیک E&E)

2-     پذیرفتن مفاد اساسنامه

3-عدم محرومیت از حقوق اجتماعی

4-  نداشتن سوء شهرت حرفه‌ای و اجتماعی

5- پرداخت حق عضویت

 

تبصره: خاتمه عضویت بنابه درخواست فرد، سلب شرایط و یا درخواست اکثریت اعضای هیأت‌مدیره و تصویب مجمع عمومی می‌باشد.

 

کانون متخصصین دارای دو نوع عضو خواهد بود.

1-اعضای اصلی که دارای حق رأی بوده و مکلف به پرداختن حق عضویت می‌باشند.

2-اعضای افتخاری که دارای مطالعات و تحقیقات علمی ممتاز بوده و با پیشنهاد هیأت‌مدیره، توسط مجمع عمومی انتخاب می‌شوند.